inSPORTline Phanton

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma88 % • 6 252 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 4 250 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma96 % • 13 884 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma75 % • 2 235 recenzíDalší informace

Délka
264 cm
165.5 kg

• Dobrá montáž, jde samovolně sestavit, věž dobře funguje
    • Chybí šrouby, matky, ale věž jde sestavit, špatná objímka ve střední části závěsu na závaží

• Stepper se dá nainstalovat i pod úhlem 90°
    • Dá se na ní cvičit mnoho cviků
    • Mám 189 cm a nemám s věží problém. Velikostně je překvapivě ok. Naopak menší lidé mohou mít problémy
    • Jako hlavní nevýhodu vidím 10 kg zatížení v základu a možnost měnit zatížení jen po 10 kg. Pro mou ženu je tak nemožné na věži některé cviky cvičit. Jezdící tyč od závaží je upevněna napevno k 10 kg cihličce, takže méně tam prostě nedáte. Vše pak po 10ti kg. Volal jsem do obchodu, zda se tam nedají dát 5 kg cihličky, ale prý to nejde, takže věž asi budu vracet, protože to mělo být i pro mou ženu.
    • Stavitelné pouze jedno prostřední opěrátko
    • Velké vůle mezi otvorem cihličky a vodícími tyčemi způsobují, že při cvičení se základními 10 kg se občas jezdící středová tyč zasekne o vrchní cihličku, takže nemůžete se závažím sjet zpátky....
    • Přijde mi trochu zarážející, že u posilovací věže inSPORTline Phanton uvádějí v jejich propagačním videu, že tuto posilovnu doporučují pro hotelové, klubové i domácí posilovny, ale když jsem věž rozbalil, tak jsem v jejich manuálu v základních informacích našel, že: ,,Tento stroj je určen pouze pro domácí použití. Stroj není určen pro komerční účely a vyšší výkonnostní zatížení". Co to má znamenat?? To mi přijde celkem nefér.
    • Polstrované válečky jsou jen tak nasunuty a nemají žádnou fixaci, takže jedině asi vyřešit lepidlem? Jinak se totiž mohou posunovat sjíždět z nosné tyče.

Možnost cvičit v základu už s 10 kg považuji za obrovskou nevýhodu tohoto stroje. Pro slabší jedince, kteří chtějí začít (např. naše drahé polovičky - ženy) je toto pak velký problém. To samé, že přidávání zátěže je taktéž po 10 kg.

Pro známé věž za tuto cenu nedoporučuji. Nicméně pro silnější jedince bych tuto věž možná i doporučil, protože je dělaná pro vyšší postavy a zátěže jsou zde podstatně vyšší, než by amatér/začínající nováček mohl potřebovat.
    Konstrukce mě však moc nepřesvědčuje o dlouhé výdrži.
    Nejvíce mě negativně překvapila zmínka v manuálu, že ,,Tento stroj je určen pouze pro domácí použití. Stroj není určen pro komerční účely a vyšší výkonnostní zatížení" a přitom na stránkách a i ve videu uvádějí něco jiného.

Nebýt takové banálnosti, jako je nemožnost si změnit základní zatížení z 10 kg na nižší, tak bych dal 3* a věž bych doporučil. Ono se to nezdá, ale je to sakra komplikace, protože na některé cviky je to prostě moc.

• Na posilovací věži se dá dělat mnoho cviků
    • Stabilní konstrukce
    • Já jsem maximálně spokojen

S produktem jsem velmi spokojen !!!

Max. váha cvičence
200 cm
Délka
264 cm
165.5 kg

Posilovací věž inSPORTline Phanton je z konstrukčního hlediska revoluční novinka pro kreativní cvičení i ve stísněných prostorách. Pro stepper, bench, horní a dolní kladku je vestavěn elektronický počítač cviků. Horizontálně a vertikálně stavitelné sedlo pro pohodlné a ergonomicky správné cvičení.

Extra zvýšený přenos síly přes soustavu kladek. Doporučujeme pro hotelové, klubové i domácí posilovny.

Technický popis posilovací věže inSPORTline Phanton:
- robustní ocelová konstrukce a krytým zásobníkem zátěže, anatomicky polstrovaná a nastavitelná opěrka zad ze syntetické kůže
- povrchová úprava galvanickým pokovováním
- sestaveno z ocelových profilů 50x50 mm
- tvrzené sklolaminátové kladky se strojovými ložisky
- vinutá letecká ocel v tažných lanech s vinylovým potahem a vysokou životností
- multifunkční elektronické počítadlo
- závaží - 65kg se zvýšeným přenosem síly
- dle prostorových možností můžete sestrojit steper a Dips v rovině, napravo či nalevo
- výška cvičence max. 195cm
- kategorie HC (dle normy EN957)
- rozměry po sestavení: 264cmD x 107cmŠ x 215cmV
- rozměr po sestavení do tvaru L: 198cmD x 130cmŠ x 215cmV
- hmotnost: 165,5kg
- nosnost 150 kg

Cviky na posilovací věži inSPORTline Phanton:
- biomechanicky příznivý lineární pohyb díky patentované konstrukci a možností velkého rozsahu nastavení pohybu
- stepper s nastavitelnou zátěží
- možnost cviků Dips intenzivního tréninku spodního i horního břišního svalstva (také zvedání nohou)
- butterfly posilovač prsních svalů (také posilování mezilopatkových svalů)
- bench press
- multi press
- vrchní a středové veslo pomocí lan
- přítahy na lýtka, stehna a hýždě
- horní zádová kladka (cviky před i za tělem)
- spodní kladka, zvedání dolní kladky nahoru či podélně
- simulace veslování
- předkopávání

Indexy přenosu síly na posilovací věži inSPORTline Phanton dle norem TUV/GS:
- motýl 1:1,55
- bench press 1:1,68
- horní zádová kladka 1:1,3
- předkopávání 1:2

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 40 865 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

• Dobrá montáž, jde samovolně sestavit, věž dobře funguje

• Stepper se dá nainstalovat i pod úhlem 90°
    • Dá se na ní cvičit mnoho cviků
    • Stavitelné pouze jedno prostřední opěrátko

Konstrukce mě však moc nepřesvědčuje o dlouhé výdrži.

• Na posilovací věži se dá dělat mnoho cviků
    • Stabilní konstrukce
    • Já jsem maximálně spokojen

S produktem jsem velmi spokojen !!!

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

splňuje co jsem chtěl

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

• Bál jsem se montáže,nejsem moc manuálně zručný,ale byla to brnkačka.
    • Více nemohu posoudit,mám jen krátce.
    • Zatím jsem nenašel,ale mám krátce a nemohu porovnat,je to moje první posilovací věž,do fitka nechodím.
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• - velice kompaktní stroj pro mnoho cviků pro většinu svalstva
    • - chybí knížka pro začítečníky ohledně cviků, ne všichni musí vědět jak stroj použít

Velice povedená domácí věž pro všestranné protažení a posílení svalstva skoro celého těla. Určitě na Něm najde uplatnění celá rodina.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• pro domácí posilování zcela dostačující

můžu všem doporučit
    mám ho sice krátce, ale stačí na procvičení celého těla

• Chybí návod na cvičení
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

Až na ohnutou chromovanou vodící tyč, kterou jsem narovnal pomocí trubky jsem spokojený s výrobkem. Snad to byla náhoda.

• , zakoupeno v 123shop.cz

Věž jsem koupila manželovi k narozeninám a plně ji využívá. Dokonce přišel na pár dalších cviků, které se dají dělat.