Nejnovější recenze ze sekce Posilovací věže

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 1. prosince 2018

Zakoupeno v TIPNET.CZ

zatím nebylo dost času na vyzkoušení

Finnlo Autark 1500

Finnlo Autark 1500

Přidáno: 22. listopadu 2018

Zakoupeno v FITHAM

chtěl jsem něco na výšku 197 cm a polohovatelné , pro učely běžného procvičení stačí jen podložka co k tomu dodávají nepokrývá boční "větev"
sestavení je fakt dobře popsáno

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• super domácí fitko

Ověřený zákazník Fitvýživa.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. listopadu 2018

Zakoupeno v Fitvýživa.cz

Perfektní zpracování věže. Vzhledově i stabilitou velice povedený kousek, kterém je možné procvičit snad všechny druhy svalstva. Doporučuji maximální spokojenost.

Přidáno: 4. listopadu 2018

Zakoupeno v FITHAM

• Dobrá cena a také odpovídá cena kvalitě. Pro mě cviky úžasný stroj. Kladky tiché a dobře točí.
  • Nevýhodou je že hrazdička na cviky zad je 96cm dlouhá a pro mě je krátká , používám délku 120cm. Už jsem si to předělal sám.

inSPORTline Profigym N10

inSPORTline Profigym N10

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Petr Slonek

Přidáno: 22. října 2018

Zakoupeno v inSPORTline.cz

vše ok doporučuji

Přidáno: 7. října 2018

Zakoupeno v electronic-star.cz

• Komplexní stroj s velkou řadou cviků pro celé tělo
  • kvalitně zpracovaný návod na složení stroje

Pro toho, kdo má místo (je rozměrnější) ideální posilovací centrum vcelku kvalitně zpracované za velmi rozumnou cenu, pro domácí použití naprosto ideální - za mě jen doporučuji

HMS TYTAN 10

HMS TYTAN 10

Anonym Anonym

Přidáno: 28. září 2018

• Rozhodně asi závaží i když samozřejmě na benč nestačí. Dále asi cena a dizajn, tichý chod.
  • Dát ten kolík mezi cihličky my dělá problém úplně poslední cihličky musím tam zastrčit kolík silou. Mám ji asi tak 3 týdny to už si měla sednout myslím tedy ty lanka se měla natáhnout jak mají být. Dále na konci té věže na ten biceps bych spíše uvítal jen lanko se řetězem.

Jako doplněk ještě s jiným strojem při kterém můžete používat max. váhy je tato věž dobrá hezká .Ale přece jenom moc dlouhá. Pro mne je na benč zbytečná, ale na to asi ty věže nejsou. Na pohled je hezká robustní, a svoje si zastane.

Tommy33 Tommy33

Přidáno: 7. září 2018

• cena/výkon - pro domácí použití
  • návod na složení byl velice povedený .)
  • kvalita a provedení
  • materiál a nástřik
  • molitanové vycpávky se rychle opotřebují, to samé i koženka
  • ne všechno všude sedí a hýbe se hezky
  • uzemnění??!

pro domácí použítí ok, není to žádný super výrobek, ale splní to, co od něj očekáváte - tak že za tu cenu ok ...
stavba celkem sranda, manuál kvalitní ... provedení pokulhává, ne všechno sedí,je nekvalitně svařeno atd.
Doporučuji uzemnit k zemi (podlaze) nejlépe vruty :D ... což v paneláku není možné ... jelikož, pokud si naložíte větší závaží, tak dokážete celý stroj z předu zvednout, což není úplně to co chcete :D :D ... Spíš bych tedy nedoporučil, a volil bych něco jiného

Klarfit Ultimate Gym 3000

Klarfit Ultimate Gym 3000

Přidáno: 6. září 2018

• Lehce se sestavuje

Přidáno: 27. srpna 2018

Zakoupeno v FITHAM

• Funguje jak má. Dostatečně robustní pro domácí posilovnu.
  • Návod k montáži přehledný a jednoduchý. Někomu bude možná chybět česká verze (v balení je pouze AJ).
  • Zabere relativné málo místa bez negativního dopadu na provádění cviků.
  • Spokojenost. Dobrý poměr cena/výkon.
  • Zatím nic.

Můj třetí produkt od firmy Trinfit. Můžu s klidným svědomím doporučit.

HMS Tytan 15

HMS Tytan 15

Ověřený zákazník Duvlan.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. srpna 2018

Zakoupeno v Duvlan.cz

• pevný rám ,vše v pohode až
  • nakřivo svařené nekteré části

HMS Hektor 3

HMS Hektor 3

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 11. srpna 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Je to dobrá posilovaci věž pro domácí cvičení.

Trinfit Multi Gym MX4

Trinfit Multi Gym MX4

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 19. července 2018

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

• Stroj přišel ve 4 krabicích , všechny díly a součástky zejména šroubky a matice byly přehledně uspořádány takže při sestavování se nemůžete splést ( blbuvzdorné) . Sestavování mi zabralo cca 4 hodiny . Návod na sestavení byl velice přehledný a srozumitelný . Provede vás krok po kroku a každý díl je pojmenovaný číslem. Konstrukce je bytelná a kvalitní zpracování rovněž. Celkově hodnotím produkt velmi dobře.
  • Pro méně zdatného jedince relativně těžší na složení a konstrukce měla kosmetické vady ( možná z ukládání či přepravy) také množství a různorodost šroubů ke kterým je zapotřebí relativně více nářadí a u klíčů potřebujete min dva a nebo račnu a klíč se jeví jako zbytečná . poslední - je asi množství závaží . 45kg je relativně dost nicméně pokud se posilování budete věnovat pravidelně a nebo máte již něco natrénováno nebude vám to stačit . zejména pokud chcete posilovat nohy nebo bicepsy ale pro začátečníky a mírně pokročilé ideální .

Anonym Anonym

Přidáno: 3. června 2018

• tichý chod

Přidáno: 11. dubna 2018

Zakoupeno v FITHAM

• Stabilní a pevná konstrukce,dostatečné příslušenství,nastavitelnost jako sedačka,opěrka,lana se závažím a použití vyššího závaží.U jinejch posilovacích věží okolo 10 000kč je doporučený max 45kg kde jsou ke všemu cihlové závaží,takže si ani více nemůžete přidat.Pokud byste chtěli takové cihlové závaží dokoupit zvlášť,tak je to jen na určité posilovací věže a většinou věže v ceně okolo 20 000 kč.Zde je doporučený max 75kg,závaží je na kotouče od průměru 25mm až po 50 mm,takže dá se řict velmi dostačující a věřím,že tato konstrukce vydrží více.Co se týče stability,záleží samozřejmě u cvičení na technice.Pokud to děláte technicky správně a pomalu,tak se lavice ani nehne ale věřím,že při větším závaží,kde se budete plácat na všechny strany se věž bude hýbat po pokoji :-)ale to asi každá posilovací věž,která není uchycena do země.Tichý chod při cvičení(kladka,lano,závaží)
  • Plánek!!!!Nikde není určeno,jaký typ šroubů na dané místo musíte použít,takže si to musíte roztřídit a popřemýšlet co a kam patří(zbytečný čas na víc).Některé body jsou přeskočeny nebo úplně chybí,pokud byste se řídily bod od bodu,tak byste museli dokonce například horní část znovu rozebrat abyste tam dali věc která by měla být v bode čislo 2 a je dána do bodu 7.Je to v ENG i když na tak málo informací(textu) v plánku to ani tak nevadí jakož chybějící nebo přeházené body.Pokud cvičíte biceps na spodní kladce,musíte odendat sedátko,jinak vám bude lano o to sedátko dřít,to považuji za menší přítěž,člověka který cvičí neubyde sundání sedátka za 5 sekund.Chybí tréninkový návod s obrázkovými přílohami pro správné provedení cviku,já osobně ho nepotřebuji ale pokud prodejce uvádí,že je to součástí balení,tak by to mělo být součástí,de o princip!!!Komunikace s obchodem,napsal jsem email s otázkou přesně na [email protected] jak je popsáno a do dnešního dne žádná odpověď,zajímal by mě postup při reklamaci nebo chybějícího dílu,jestli bych taky dostal vůbec nějakou odpověď.

Když necháme plánek plánkem a sundání sedátka při bicepsu tak tuto lavici velmi doporučuju!!!!Za tuto cenu velmi stabilní konstrukce na domácí použití.Je malá a prostorná.Nedoporočuju pro vysoké lidi.Já mám 180cm,sedačku mám při stahování horní kladky před nebo i za hlavu nejníže a řetěz,který spojuje lanko se závažím na půlce.Rezerva tam ještě je ale pro vysoké lidi nevím nevím...A snad budete mít větší štěstí na komunikaci s podporou obchodu jako já :-(.Co se týče úplného závěru,tak tuto lavici MILUJU!!!!

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi produktu a podněty na zlepšení. Co se týče montážního návodu a návodu na cvičení, vaše poznámky jsme předali dovozci značky, ať si návod upraví, máte pravdu, že to zbytečně kazí dojem z výrobku. Co máme zkušenost, značka TRINFIT je v tomto velmi vstřícná a většinou to obratem napraví.
Co se týče komunikace s námi, určitě to není úmysl, v recenzích naší firmy najdete desítky pozitivních reakcí na naši komunikaci či řešení reklamací. Problém je v tom, že na obecný mail [email protected] chodí stovky mailů denně, mezi nimi bohužel i cca 70% SPAMů a kolega váš mail přehlédl, za to se moc omlouváme. Škoda, že jste věc neurgoval např. telefonicky či na reklamačním emailu, určitě by se to vyřešilo. Ještě jednou se tedy omlouvám a děkujeme za cenné podněty, vždy přinesou určitá zlepšení :-). Váš Fitham.cz.

Acra HG4000A

Trinfit Gym GX3

Trinfit Gym GX3

Přidáno: 4. března 2018

Zakoupeno v FITHAM

Trinfit Gym GX3 jsem zvoli po doporučení obchodu (výška, váha cvičence) a hlavně kvůli rozměrům stroje.
Vejde se mi do malého pokoje a zbylo ještě dost místa pro rotoped a jiné cvičení - poměr - cena - kvalita = 1***
Cvičení na stroji považuji za velmi dostačující v rámci univerzálnosti stroje.

Přidáno: 2. března 2018

Zakoupeno v electronic-star.cz

• pro domácí posilování celkem ucházející
  • Přesnost a kvalita zpracování, kladky bez ložisek, občas se něco zasekne.

Zobrazuji 141 - 160 ze 244 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...13