Nejnovější recenze ze sekce Posilovací věže

Body Craft Elite

Body Craft Elite

Přidáno: 19. ledna 2014

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• možnost procvičit kompletně celé tělo
  • báječná věcička do domácí posilovny
  • žena zvlášť ocenila cihličkové závaží a vzhled

hodně muziky za móóóc peněz. ;-)

Přidáno: 29. prosince 2013

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• kvalita za dobrou cenu

všestranný stroj

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. prosince 2013

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Cena , parametry

Kvalita odpovídá ceně s čímž jsem počítal.Vše funkční a odpovídá popisu a nabídce, takže vše OK

Přidáno: 3. srpna 2013

• Dá se na tom cvčit strašně moc cvíků a dají se doukoupit úchopy
  • Nekvalitní lana.

Stroj mám cca 5 let. A po 4 letech se mi přetrhlo lano co drží závaží, naštěstí jsem vyrobil kvalitní lano.

Acra HG4800

Acra HG4800

Přidáno: 19. března 2013

• Na rekreacni cviceni ok.
  • Navod k sestaveni, zpracovaval to nejaky mamlas.
  • Nemam ji ani tyden a uz odchazeji kladky.
  • Lzivi obrazek.
  • Celkem mekka konstrukce.

Dodavatel spolecnosti Acra tvrdi, ze operka na ruce, co je videt na obrazku.. Neni soucasti posilovaci veze, tudiz klamou zakazniky. Budete to mit tedy bez operky, jelikoz obrazek je jen ilustracni, takze si nemuzete udelat obrazek o celkovem pojeti stroje. Koupi rozhodne nedoporucuji. Na to jakou ma cenu, mohla byt daleko lepsi.

Přidáno: 19. března 2013

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Možnost procvičit téměř všechny partie
  • Využije celá rodina - ženy i muži všech věkových kategorií
  • Už není každá manželova volná chvilka moje... :D
  • Montáž byla trošku oříšek, ale nakonec to pomalu podle návodu dal manžel dokupy.

Za relativně málo peněz fakt hodně muziky! Tento dárek k třicátinám byl, myslím, trefa do černého.

Přidáno: 27. ledna 2013

pro Tomáš Bubela : pane, když jste krypl a nemehlo, tak si radši nic nekupujte. Má manželka to sama složila za necelé tři hoďky, takže nevím co vaši zkušení montéři montovali desítku hodin :-) Holt, když neschopný debil poprosí o pomoc partu kryplů s levýma tukama, tak ani botník z Ikei nesloží .....

Acra HG4700

Acra HG4700

Ověřený zákazník ŽijemeSportem.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. ledna 2013

Zakoupeno v ŽijemeSportem.cz

• má mnoho poloh

vypadá to na solidni stroj na kterém se bude posilovat dobře

Ověřený zákazník Domafit.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2012

Zakoupeno v Domafit.cz

• kvalita výrobku i cvičení na něm

skvělé, mohu jen doporučit

Master Hermes

Master Hermes

Přidáno: 23. listopadu 2012

• Velmi podrobný plánek k montáží, není žádný problém věž sestavit, vše bylo kompletní včetně šroubů a matic.
  • sváry a komponenty jsou velmi kvalitní, docela robustní, vše perfektně lícuje, dobře nalakováno a dílensky výborně zpracováno. Čepy a pouzdra jsou skutečně masivní, nic není poddimenzováno a opravdu jsem byl kvalitou mile překvapen zejména poté, co jsem našel označení made in China (předpokládal jseml, že jde o výrobek vyrobený v ČR)
  • lanka a kladky vypadají vážně poctivě a při slušném zacházení musí být nesmrtelné. Snad jen rukojetí horní a dolní hrazdy mohly být lépe propracovaná, ale to je detail, jelikož se dají kdykoliv vyměnit.
  • Polstrování je koženkové, dostatečně měkké, ale ne zase příliš. Pouze zádová opěrka by mohla být níže, ale je závislé na vaší výšce.
  • veškeré cviky se provádí velmi dobře, věž je zkonstruována podle fyzických potřeb cvičence a některé části jdou polohovat, což je výhoda, když cvičíte i s manželkou, která má odlišné fyzické dispozice. Obrovskou výhodu spatřuji v aretaci ramen na peck deck, jen by bylo vhodné přidat ještě jednu díru pro menší postavy, což není problém vyvrtat dodatečně. Cvičení je plynulé, souměrné a je radost na tomto stroji cvičit.
  • Osobně jsem ani po delším bádání nenašel žádný problém.

Věž v této cenové relaci je věž určitě nadprůměrným výrobkem, což soudím jako strojař a fanda do fittnes. Za 8500,-Kč jsem si sehnal u firmy Zdraví-Sport.cz a musím podotknout, že i přístup této firmy byl nadstandardní jak v komunikaci, ochotě, ale i rychlosti dodání.
Osobně ji mohu určitě jen doporučit.

Ověřený zákazník DoMish sport Ověřený zákazník

Přidáno: 10. srpna 2012

(naposledy upraveno 10. srpna 2012)

Zakoupeno v DoMish sport

• meky material

ok

Přidáno: 17. dubna 2012

• Posillovací věž má ve své cenové kategorii, docela slušný základ a zpracováním jsem jako strojař nebyl pohoršen,naopak jsem mile překvapen.Doba sestavení cca 4-5 hodin.
  • Důležité je použít vlastní nářadí,dodáváne se moc nehodí.
  • Chyběly mi podložky a nějaká matice,nic co by se nedalo hravě vyřešit.

Jsem spokojen a doporučuji tento produkt

Ověřený zákazník DoMish sport Ověřený zákazník

Přidáno: 10. dubna 2012

Zakoupeno v DoMish sport

• spokojenost

S věží jsme spokojeni.Splnila naše požadavky i očekávání.

Přidáno: 24. února 2012

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Díky kladkám opravdu dostačující hmotnost závaží.
  • Dobrá stabilita věže, nenaklání se ani při tricepsech na bradlech (ale vážím 83 kg).
  • Sestavení jak do roviny,tak do "L" (mám do L kvůli místu a bez problémů)
  • Využití pro každého.
  • Je tichá,jediný co dělá hlasitější zvuk je připojený elektronický počítadlo,ale to se nechá odpojit :-).Takže prima i do paneláku (spláchnutí wc je hlasitější).
  • Stepper - osobně mi vadí při břichu na bradlech,ale moje přítelkyně je z něho nadšená,takže plus.(až jí to přestane bavit,dám ho stranou)
  • Označení v návodu na sestavení a označení jednotlivých položek nesedí,ale nechá se to zvládnout(kdo dá IKEU,tohle bude brnkačka)
  • Kdo je zvyklý propínat ruce při stahování kladky na záda,bude mít malinko problémy.Nechá se částečně upravit délkou řetězu,ale ještě jsem nenašel "ideální očko".Takže buď narážím dole na závaží, nebo nahoře na dorazy.
  • Nesedí mi tyč na stahování,ale to je spíš o zvyk.Nová tyč (klasika rovná se skosením na koncích) částečně vyřeší i problémy s délkou lanka (viz nahoře) ta k výrobku je moc do oblouku.

Na doma super,ale železo je železo :-).Takže s činkami,lavicí a veží dokážu odjet doma komplet tréning.

Ověřený zákazník eFitness.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. listopadu 2011

Zakoupeno v eFitness.cz

• Doma mám šikovného manžela, který věž složil během krátké doby. Při skládání nic nechybělo. Pro začátečníky i pokročilé myslím, že je věž postačující. Já si ji plně užívám. Myslím, že cvičení je o pevné vůli, každý stroj nabízí své pro i proti, s tímto jsem spokojená, procvičím vše, co potřebuji.
  • Vzhledem ke krátké době užívání, zatím nemám nic proti.

Pro domácí cvičení myslím plně dostačující.

Přidáno: 26. září 2011

(naposledy upraveno 29. září 2011)

• Montáž, montáž, montáž, dílenské zpracování

Naprosto nesestavitelné, šroubky přidané podle toho jak to čínanům přišlo pod ruce, spousta jich chybí. Návod sice česky, ale nepoužitelný díky neidentifikaci jednotlivých dílů. Použitý materiál se zdá drobátko křehký. Po protrpění desíti hodin skládání zkušených montérů vcelku dobré procvičení pro začátečníky. Každopádně bych doporučil produkt o trošku dražší, ale třeba české výroby. Za prvé nehrozí infarkt při montáži a za druhé podpoříte českou ekonomiku.
Doplněk: Podařilo se mi sestavit, několik šroubů sem musel dokoupit, matky taky... něco mi pro změnu zbylo... Jinak dílenské zpracování na houby, hlavně části na motýlka.

Přidáno: 19. června 2011

• 65 kg díky několika kladkám bohatě stačí i pro pořádný korby
  • s dvouma jednoručkama a elipticalem nebo rotopedem je to výborná domácí posilovna
  • vždy před cvičenim se musí dávat pozor na spodní kladku
  • jednu díru jsem musel trochu zbrousit abych tam prostrčil šroub
  • stepper je tam na prd (pro chlapy :-) )

Myslim si že tenhle stroj je dobrej! Závaží je fakt díky systému několika kladek fakt slušný a to je hlavní.

Přidáno: 24. září 2010

• Jedinečný, kvalitní, výborný. Pořídili jsme si tento stroj před půlrokem a můžeme jej jen chválit. Byl sice o něco dražší, ale nelitujeme. Krásný chod kladek, velký rozsah cviků, i esteticky fakt dobrý. Mohu-li doporučit, tak doporučuji. Koupili jsme od této značky i lavici na břicho a na záda + běhátko, jsme moc spokojeni. Martina.
  • Není, co bych vytknula

Fajn posilovací stroj. Taky oceňuji, že jsme si jej mohli vyzkoušet na prodejně, než jsme si jej vybrali, protože byl o něco dražší, než průměrné stroje, ale nelitujeme toho. Tak teď aby nám to odhodlání dlouho vydrželo.

Přidáno: 9. května 2010

(naposledy upraveno 9. května 2010)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• multi vez s velmi dobrym zpracovanim
  • vynikajici cena
  • prumerna hmotnost zavazi

jako profesional - doporucuji !!

Přidáno: 9. dubna 2010

(naposledy upraveno 9. dubna 2010)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Široký výběr cviků pro domácí užití věže.
  • Nedokonalost výrobku. Stepper, který je na věži je nepraktický. Nelze u něj nastavit zátěž a při cvičení na hrazdě překáží.Některé díly prokluzují.

Věž není úplně podle mých představ, ale vracet jí nebudu. V cenové relaci asi lepší neseženu. Pro lidi, kteří to mají pro osobní domácí trénink je dostačující.

Zobrazuji 221 - 240 ze 243 recenzí 1...9 10 11 [ 12 ] 13