Nejnovější recenze ze sekce Posilovací věže

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. dubna 2010

(naposledy upraveno 9. dubna 2010)

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Široký výběr cviků pro domácí užití věže.
  • Nedokonalost výrobku. Stepper, který je na věži je nepraktický. Nelze u něj nastavit zátěž a při cvičení na hrazdě překáží.Některé díly prokluzují.

Věž není úplně podle mých představ, ale vracet jí nebudu. V cenové relaci asi lepší neseženu. Pro lidi, kteří to mají pro osobní domácí trénink je dostačující.

Anonym Anonym

Přidáno: 10. března 2009

• Dobrý přístup ,organizace.
  • Nepřesnosti nabízeného zboží.

S přístupem týmu k zákazníkovi jsem byl spokojen.Věž jsme musel vrátit ,nebot měla jiné tech.parametry ( výška věže) než bylo udáváno.Nevešla se mi do připraveného prostoru. Reklamace přijata bez problémů. Věž odeslána před 14 dny ,zatím jsem bez vrácených peněz.Tak snad to bude ok. Jinak doporučuji.

Master Poseidon

Master Poseidon

Sporťák Sporťák

Přidáno: 22. února 2009

(naposledy upraveno 24. prosince 2010)

• Cena na úkor kvality zpracování, rychlá a spolehlivá doprava v neporušených krabicích.
  • Neodborně svařeno, tenký čtvercový profil, při dotahování spojovacími materiály snadno promáčknete profil, některé otvory pro zajišťovací kolíčky na sebe nesedí

Čínský výrobek, což hovoří samo o sobě. Návod v češtině, spojovací materiál popsán - kde, kam a který použít, jaké matky(normální či pojistné) a délky šroubů.
Pro domácí využití dá se říci dostačující.Největším problemem je donutit cvičit sám sebe nebo by bylo lepší mít někoho kdo cvičí s vámi a kdo je jakýsi motor. V současné době opět zahálí, takže aktualní otázkou je:
Budu někam chodit a zaplatím si trénink nebo udělám investici budu cvičit doma a vyjde to levněji.
Je potřeba zvážit obě varianty.V současné době bych osobně volil první variantu.

Anonym Anonym

Přidáno: 22. května 2008

Z konstrukčního hlediska revoluční novinka pro kreativní cvičení i ve stísněných prostorách. Pro stepper, bench a kladku je vestavěno digitální počítadlo cviků. Horizontálně a vertikálně stavitelné sedlo pro pohodlné a správné cvičení. Extra zvýšený přenos síly přes soustavu kladek. Doporučujeme pro hotelové, klubové i domácí posilovny.
Technický popis:

- robustní ocelová konstrukce s kvalitním povrchem a krytým zásobníkem zátěže, anatomicky polstrovaná opěrka zad ze syntetické kůže
- sestaveno z ocelových profilů 50x50 mm
- strojová ložiska ve všech kladkách
- speciální ocelová lana s umělohmotným obalem proti opotřebení
- multifunkční digitální počítadlo
- závaží max. 65kg
- stepper
- možnost cviků Dips intenzivního tréninku břišního svalstva (zvedání nohou)
- butterfly posilovač prsních svalů (také posilování mezilopatkových svalů)
- horní zádová kladka (cviky před i za tělem)
- spodní kladka (předkopávání)
- simulace veslování, zvedání dolní kladky nahoru
- indexy přenosu síly dle norem TUV/GS
o motýl 1:1,38
o bench press 1:1,5