Nejnovější recenze ze sekce Posilovací věže

inSPORTline Profigym N10

inSPORTline Profigym N10

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 11. listopadu 2022

• Možnost procvičení mnoha svalových partií
  • Skvělé provedení stroje
  • Cenově dostupné
  • Proti nemám nic

Skvělý stroj za přijatelnou cenu.
Rychlé a bezproblémové objednání a dodání stroje.
Montáž zajištena příjemným technikem.

Ověřený zákazník Alza.cz Evik

Přidáno: 6. listopadu 2022

Zakoupeno v Alza.cz

Kupte si hned i podložku, my jsme to neudělali a byla to chyba. Museli jsme si ji dokoupit. Jitak spokojenost dle očekávání. Jen složení nám zabralo mnohem víc času. Investice se určitě vyplatí, lepší než platit posilovnu.

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Věž je vhodná do menšich mistnosti.
Trinfit Gym GX3

Trinfit Gym GX3

Ověřený zákazník FITHAM Petr

Přidáno: 16. října 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Mám krátce, zatím splňuje všechna očekávání. Chod je relativně tichý, montáž lze zvládnout v jedné osobě. Více se uvidí časem.
  • Kladky neobsahují avizovaná ložiska, jedná se prostě o plastová kolečka se žlábkem. Dopručiji při montáži šrouby příliš nedotahovat, aby se kolečka mohla otáčet a nedošlo časem k rychlejšímu opotřebení lanek.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi, jsme rádi, že jste se strojem celkově spokojený,
Jen si dovolím rozporovat vaši informaci o ložiscích - ověřovali jsme věc u výrobce a kolega pro jistotu ještě aktuálně dodávané krabice s věží kontroloval a ve všech kladkách JSOU kuličková ložiska, jen je přes ně plastová krytka, aby se do nich nedostával prach. Nicméně samozřejmě platí, že kladky je třeba dotahovat jen zlehka, aby se ložiska nezničily.

Ověřený zákazník FITHAM Monča

Přidáno: 8. září 2022

Zakoupeno v FITHAM

Kvalita podle mě dostačující na domácí cvičení, za tu cenu super.

Trinfit Gym GX6

Trinfit Gym GX6

Ověřený zákazník FITHAM Milan

Přidáno: 27. července 2022

• Kvalitní konstrukce
  • dostatečná zátěž
  • teď už se nemám na co vymlouvat :)
  • nic nevrže
  • Produkt vypadá opravdu kvalitně a splnil má očekávání

Prozatím používám chvíli. Jediné,co doporučím je montáž přímo od firmy, která lze přiobjedna. Montoval jsem po večerech, chvilkama a člověk si mákne :) Je to na dýl, ale jako nevýhodu to nevidím. Video návod, i papírový je srozumitelný.

Ověřený zákazník PATRO.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 6. července 2022

Zakoupeno v PATRO.cz

• kvalitní zpracování,
  • robusní konstrukce
  • přehledný montážní návod, doba sestavování cca 4 hod.
  • přepravní obal je papírová krabice, která se rozpadla

při sestavování je třeba mít vlastní nářadí, dodané montážní pomůcky jsou nepoužitelné.

Ověřený zákazník FITHAM Trakota

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v FITHAM

• robustní a kvalitně zpracovaný stroj, stabilní, a tudíž bezpečný
  • výborný poměr ceny, kvality a funkcí, za dané peníze jedna z nejlepších voleb
  • široké možnosti nastavení podle výšky člověka ..., pohodlné cvičení
  • 3 letá záruka a v případě poruchy možnost opravy přímo na místě - doma
  • i přes výborně udělaný návod trvala montáž déle

Před koupí jsem si byl stroj vyzkoušet na prodejně a tento mě mezi ostatními zaujal nejvíce jak funkčně, tak provedením. Při mých 179 cm bez problému vyhovují všechny pozice, rozsah pohybu je dostatečný, věž je stabilní, nic se nekýve ... . Stroj mohu určitě doporučit i pro pokročilejší cvičení.

Finnlo MULTI LAT-TOWER

Finnlo MULTI LAT-TOWER

Ověřený zákazník FITHAM Petr

Přidáno: 3. května 2022

Zakoupeno v FITHAM

V rámci kladkového systému jsem vybíral dle zkušeností s obdobnými stroji. I když jsem si nemohl osobně předem vyzkoušet, je ideální i na výšku 193 cm. Kladně hodnotím robustní provedení, bezvadný tichý chod. Původně jsem chtěl něco s již dodaným závažím, ale tam je cena jinde. Protože jsem chtěl doplnit domácí posilovnu, kde již mám dost kotoučů, byla toto ideální volba. Osy jsou na kotouče 31mm, ale kombinuji i 50mm, jen u těch je nutno počítat s průměrem, ideální jsou tak 15 kg, aby nebrnkaly do kolen, ale i to jde vyřešit mírným posunem dozadu. Jinak hodnotím velice kladně.

Ověřený zákazník Bazeny-obchod.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2022

Zakoupeno v hop-sport.cz

• Poměr cena kvalita.

Reakce značky Hop-Sport

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Těšíme se na mnoho dalších Vašich spokojených nákupů.
Přejeme Vám krásný zbytek dne!
Tým Hop-sport.cz

Trinfit Multi Lat

Trinfit Multi Lat

Ověřený zákazník FITHAM Jindra

Přidáno: 23. března 2022

Zakoupeno v FITHAM

• skvělé pro domácí použití

Splňuje přesně to, co jsem očekával.

Acra HG4700

Acra HG4700

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Petr

Přidáno: 11. března 2022

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Za tu cenu tato posilovací věž do domácnosti postačí. Dá se na ní dělat dost cviků pro procvičení a posílení těla...
  • Cena se určitě promítne do spracování a do kvality. Vršek posilovací věže ujíždí, takže následně motýlková část na posilování je lehce vychýlená z osy. Vzhledově to potom nevypadá moc dobře.
  • Určité věci na stroji by mohli být lépe řešené a více kvalitně provedené. ale co by jsme za tuto cenu chtěli...

Celkově je tato posilovací věž pro domácí posilování a pro nenáročného uživatele dostačující...

inSPORTline Phanton

inSPORTline Phanton

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. března 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Dobrá montáž, jde samovolně sestavit, věž dobře funguje
  • Chybí šrouby, matky, ale věž jde sestavit, špatná objímka ve střední části závěsu na závaží
inSPORTline Profigym C40

inSPORTline Profigym C40

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 7. března 2022

(naposledy upraveno 7. března 2022)

• dobrá zkušenost s výrobky inSPORTline
  • robustní, kvalitní konstrukce, možnost procvičení téměř celého těla
  • rychlost dodání zboží
  • vše proběhlo v pořádku.
  • trochu složitější montáž, ale přiložený návod je dostatečně podrobný a ve výsledku jde dobře posilovací věž sestavit
  • pro někoho případně nutnost si připlatit za montáž.

HMS Tytan 12

OK

Ověřený zákazník Acra miselin

Přidáno: 21. února 2022

Zakoupeno v Acra

skvělá posilovací věž super spokojenost vzhled krásná

Klarfit FIT-LM01 (FIT20-Roughneck)

Klarfit FIT-LM01 (FIT20-Roughneck)

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. února 2022

Zakoupeno v electronic-star.cz

Slušná kvalita za rozumné peníze. V této ceně asi nic podobného není a na domácí cvičení pro nenáročné je to dostačující. Stabilní konstrukce, kladky na ložiskách, lanka v plastu s gumovými dorazy.

Ověřený zákazník FITHAM Michal

Přidáno: 30. ledna 2022

Zakoupeno v FITHAM

Špatné sváry,křivě svařené a rezavé díly.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, omlouváme se za dodání stroje v tomto stavu, dle informace kolegy ze servisu vám již oba vadné díly byly vyměněny a stroj je v pořádku. Věřím, tedy, že věž už bude dělat jen radost, protože jinak jde o robustní a kvalitní stroj s kterým problémy nejsou. Za komplikace se omlouváme.

Ověřený zákazník FITHAM Miroslav

Přidáno: 30. ledna 2022

(naposledy upraveno 17. února 2022)

Zakoupeno v FITHAM

• nekvalitní provedení a material

No laciná věc a podle toho to tak vypadá. Na levém rameni se stále povoluje matice, na lanklu praskla plastová ochrana v délce cca 30 cm, opěrka pro ruce se těžko vyndavá, řetěz na nohy je krátký.

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, omlouváme se za problémy se strojem, dle informace kolegy ze servisu vám již oba vadné díly byly vyměněny a stroj je v pořádku. Věřím, tedy, že věž už bude dělat jen radost, za komplikace se omlouváme.

Zobrazuji 41 - 60 ze 243 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...13