Nejnovější recenze ze sekce Posilovací věže

HMS Tytan 12

HMS Tytan 12

Přidáno: 23. února 2021

Na doma stačí

Ověřený zákazník FITHAM Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. února 2021

Zakoupeno v FITHAM

Menší komfort.Levný ale dobrý stroj.

inSPORTline Phanton

inSPORTline Phanton

Přidáno: 2. února 2021

• Stepper se dá nainstalovat i pod úhlem 90°
  • Dá se na ní cvičit mnoho cviků
  • Mám 189 cm a nemám s věží problém. Velikostně je překvapivě ok. Naopak menší lidé mohou mít problémy
  • Jako hlavní nevýhodu vidím 10 kg zatížení v základu a možnost měnit zatížení jen po 10 kg. Pro mou ženu je tak nemožné na věži některé cviky cvičit. Jezdící tyč od závaží je upevněna napevno k 10 kg cihličce, takže méně tam prostě nedáte. Vše pak po 10ti kg. Volal jsem do obchodu, zda se tam nedají dát 5 kg cihličky, ale prý to nejde, takže věž asi budu vracet, protože to mělo být i pro mou ženu.
  • Stavitelné pouze jedno prostřední opěrátko
  • Velké vůle mezi otvorem cihličky a vodícími tyčemi způsobují, že při cvičení se základními 10 kg se občas jezdící středová tyč zasekne o vrchní cihličku, takže nemůžete se závažím sjet zpátky....
  • Přijde mi trochu zarážející, že u posilovací věže inSPORTline Phanton uvádějí v jejich propagačním videu, že tuto posilovnu doporučují pro hotelové, klubové i domácí posilovny, ale když jsem věž rozbalil, tak jsem v jejich manuálu v základních informacích našel, že: ,,Tento stroj je určen pouze pro domácí použití. Stroj není určen pro komerční účely a vyšší výkonnostní zatížení". Co to má znamenat?? To mi přijde celkem nefér.
  • Polstrované válečky jsou jen tak nasunuty a nemají žádnou fixaci, takže jedině asi vyřešit lepidlem? Jinak se totiž mohou posunovat sjíždět z nosné tyče.

Možnost cvičit v základu už s 10 kg považuji za obrovskou nevýhodu tohoto stroje. Pro slabší jedince, kteří chtějí začít (např. naše drahé polovičky - ženy) je toto pak velký problém. To samé, že přidávání zátěže je taktéž po 10 kg.

Pro známé věž za tuto cenu nedoporučuji. Nicméně pro silnější jedince bych tuto věž možná i doporučil, protože je dělaná pro vyšší postavy a zátěže jsou zde podstatně vyšší, než by amatér/začínající nováček mohl potřebovat.
Konstrukce mě však moc nepřesvědčuje o dlouhé výdrži.
Nejvíce mě negativně překvapila zmínka v manuálu, že ,,Tento stroj je určen pouze pro domácí použití. Stroj není určen pro komerční účely a vyšší výkonnostní zatížení" a přitom na stránkách a i ve videu uvádějí něco jiného.

Nebýt takové banálnosti, jako je nemožnost si změnit základní zatížení z 10 kg na nižší, tak bych dal 3* a věž bych doporučil. Ono se to nezdá, ale je to sakra komplikace, protože na některé cviky je to prostě moc.

Acra HG4700

Acra HG4700

Ověřený zákazník TIPNET.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. ledna 2021

Zakoupeno v TIPNET.CZ

• Jsme spokojeni.

Ověřený zákazník ACRA sport Ověřený zákazník

Přidáno: 2. prosince 2020

(naposledy upraveno 6. prosince 2020)

Zakoupeno v ACRA sport

• rozumná cena
  • jednoduchá montáž
  • na doma opravdu vystačí
  • kvalita zpracování

Je to věž, na které si člověk doma v pohodě zacvičí. Montáž není nijak složitá, zabrala mi cca 5 hodin i s přestěhováním nábytku. Bohužel, je to "made in China" a některé díly tomu odpovídají, resp. jejich zpracování. Ale jako celek v pohodě, cvičit se na ní dá. Já jsem spokojen.

Ověřený zákazník Acra Ověřený zákazník

Přidáno: 22. listopadu 2020

Zakoupeno v Acra

• Výborná kvalita, příjemná cena, mnoho variant cvičení, které jsou ukázány na piktogramech , podrobný návod na sestavení výrobku, ve kterém je možno bez problémů i jinak poměrně složitý výrobek bez větších komplikací smontovat, návod na cvičení i pro neznalého cvičence. Celkový dojem z výrobku je velmi dobrý.

Přidáno: 9. listopadu 2020

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• věž není pro dospělé cvičence ,ale pro děti
  • strašně slabý materiál a strašné sváry
  • navod na montáž jen pro někoho kdo již tuto věž montoval
  • lanovody slabé s malým rozsahem cvičení
  • plastové kladky na jedno použití

Přidáno: 26. října 2020

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Bohužel nemam jak hodnotit do teď nám nebylo nic doručeno. Asi když si něco obědnam musim čekat měsíc nato aby mi to dovezli a dali dohromady.

Přidáno: 20. října 2020

Zakoupeno v FITHAM

Věž je u nás využívána často, funguje naprosto perfektně

Ověřený zákazník FITHAM Jirka

Přidáno: 17. října 2020

Zakoupeno v FITHAM

Hodnocení jsem uvedl v předcházející části.

Ověřený zákazník FITHAM Jirka

Přidáno: 16. října 2020

Zakoupeno v FITHAM

• Na svoji cenu slušný stroj, který umožnuje posilovat většinu svalů.
  • Bezproblémová montáž, vše pasovalo jak má.
  • V některých pohyblivých spojích je větší vůle.
  • V případě některých cviků u přední kladky kdy se provádí tah vzhůru se již při 2 závažích začíná předek nadzvedávat.

Reakce značky Trinfit

Dobrý den, jsme rádi, že jste s věží spokojený, dovolím si jen radu. Spodní kladka je prioritně určena na tah vpřed (veslování), cviky na nohy a pro použití s bicepsovou opěrkou, kdy na věži sedíte a ke zvedání věže tedy nemůže dojít. Pokud se spodní kladkou provádíte jiné cviky (např. předpažování na ramena ...), doporučil bych vyndat bicepsovou opěrku a stoupnout si k věži zády, kdy můžete stát na nášlapných plochách, které zvedání věže zamezí. Trinfit.cz.

Klarfit FIT-LM01 (FIT20-Roughneck)

Klarfit FIT-LM01 (FIT20-Roughneck)

Ověřený zákazník Electro World Trefo

Přidáno: 13. října 2020

Zakoupeno v Electro World

Pro mene narocne,neni to proste pro profi. Jinak funguje dobre z me strany velka spokojennost. Nelibilo se mi jen ulozeni kladek,po stranach velka vule,pri zatizeni se naklani do stran.Ale par podlozek to spravilo :-)) Ted uz vse OK,za tu cenu nic lepsiho nekoupite.

Přidáno: 4. října 2020

Zakoupeno v FITHAM

• Kvalitní provedení, nespočet možností posilování různých partií.
  • pouze leg press nesplnil mé očekávání - opěrná osa zad se v průběhu cvičení při naložení závaží prohýbá a rozsah pohybu nohou při posilování je dost omezen

Celkově jsem s výběrem spokojena. Výrobce by měl zkvalitnit výztuž zádové opěrky u leg pressu.

Ověřený zákazník FITHAM Peetersak

Přidáno: 3. října 2020

Zakoupeno v FITHAM

Za super cenu,dobrá kvalita.

Ověřený zákazník FITHAM Otakar

Přidáno: 17. září 2020

Zakoupeno v FITHAM

• Za slušné peníze, není to špatný stroj
  • Je vidět že se nběkde muselo šetřit

Dobře, jsem zřejmě zmlsaný z fitek, kde ty stroje samozřejmě stojí mnohonásobně víc. Takže mám, co jsem zaplatil.
Stroj není úplně špatný ale třeba říkat že se s tím dá cvičit motýlek na prsa chce fakt velkou dávku fantazie...no podle mě se prostě cvičit nedá.
Taky mě překvapilo že závaží jsou plast vylitý betonem což jsem asi v popisu přehlédl, protože to bych nebyl koupil. Ale asi to někde napsané být může...moje chyba.
Stroj je dost nestabilní a řekl bych že je třeba vyvrtat do něj pár děr a přišroubovat ho k podlaze, jinak když zaberete spodní kldku, stroj zvednete ze země.
Co mě ještě štve na těch závažích, nejsou přesně symetricky vyvážená takže ty cihličky v kolejnicích jezdí nakřivo. Funkci to nevadí ale vypadá to blbě, zkusím je přeskládat cik cak a ne všechna stejným koncem na stejnou stranu.
Shrnutí: Trénink jedu s činkami a stroj mám jen na doražení se nakonec, když už není moc síly, a na to docela stačí. Mít ho ale jako hlavní posilovací pomůcku, tak bych spokojený nebyl. A stejně tak to doporučuji případným dalším zájemcům, jako jedna z mnoha pomůcek ok, plánujete-li ale celé cvičení na stroji, koukejte po nějakém lepším modelu.
Tím si každopádně nestěžuji.

Reakce značky Trinfit

Dobrý den, děkujeme za vaši zkušenost, řadu uvedených nedostatků řeší inovace části věže pro rok 2021, dovolím si stručně shrnout:
- Původní lanový "motýlek" na prsa, který se více podobal rozpažkám, je u modelu pro rok 2021 už nahrazen klasickou konstrukcí, viz i nové foto stroje.
- Pro cvičení se spodní kladkou, např. bicepsových přítahů, má věž nově v přední části polohovatelné "nášlapy", na které se stačí postavit a věž se pak nepřizvedává.
- Plastová závaží vylitá betonem mají všechny domácí věže na trhu do cca 50 000,- Kč a to bez ohledu na značku. Na funkčnost věže to ale nemá žádný vliv (špatně je to u činek, u kterých se závaží mohou pádem poškodit).
Jinak samozřejmě všechny tyto multifunkční, domácí posilovací věže jsou o kompromisech a jak píšete, nelze od nich očekávat chování jednoúčelových profesionálních strojů z posiloven. Pro náročnější zákazníky bych každopádně doporučil vyšší modely věží TRINFIT GX5, nebo TRINFIT GX6.

Ověřený zákazník FITHAM Petr

Přidáno: 16. srpna 2020

Zakoupeno v FITHAM

• Stačí málo místa k procvičení celého těla
  • Snadné sestavení
Trinfit Multi Lat

Trinfit Multi Lat

Přidáno: 11. srpna 2020

Zakoupeno v FITHAM

• stabilní a tuhá konstrukce rozměrově i do menších prostor
  • možnost využití stávajících kotoučů
  • snadná montáž i v jedné osobě
  • za akční cenu 6019, až na sedadlo spokojenost
  • Sedadlo by mohlo mít větší podélný rozměr. Pro postavu vysokou 180 cm, by mohlo být o cca 10 cm delší pro větší komfort, takto i při maximálním možném zasunutí pod kolenní madla je hrana sedla na úrovni kostrče.
Trinfit Gym GX5

Trinfit Gym GX5

Přidáno: 27. června 2020

málo závaží

Reakce značky Trinfit

Dobrý den, dovolím si jen aktualizaci, model věže GX5 pro rok 2021 má už navýšenou hmotnost závaží ze 70 kg na cca 90 kg, což už by mělo, věřím, vyhovět i pokročilým cvičencům.

Master Poseidon

Master Poseidon

Ověřený zákazník MASTERSPORT.cz Miroslav

Přidáno: 14. června 2020

Zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• usporna na prostor a nahradi fitko

rad posiluji a v dobe koronaviru mi vez nahradila fitko,je to bomba vez a opravdu vleze na 2krat2 m v mistnosti.chodil jsem do fitka mnoho let,ale uz mne to tam netahne,vez poseidon mi opravdu nahradila vse.

Trinfit Multi Gym MX5

Trinfit Multi Gym MX5

Ověřený zákazník FITHAM martina

Přidáno: 16. května 2020

Zakoupeno v FITHAM

• super věž za super peníze

Zobrazuji 81 - 100 ze 243 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...13